Szkoła RPG makera XP

Chcesz stworzyć własną grę? Teraz masz okazję! www.rpgmaker.pl Z tamtąd ściągniecie RPG makera


#16 2010-01-30 13:17:52

DomonX

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 38
Punktów :   -1 

Re: Scenariusz

Jesteś  bohaterem kraju . Wracasz z wojny okazuje się że stolica jest podbita przez bandytów a król jest chory i wyznaczył na tron swojego brata . Brat ma cie za kmiecia i musisz sobie zasłużyć na przyjęcie do armii , a co dobiero na posade sira i bohatera stolicy . Na początku jesteś chłopcem na posyłki . Przynieś to zrób to pogadaj z nim . Potem bierzesz udział w atakach w końcu w obozie tych co uciekli skończyły się zadania . Idziesz do pobliskich miast pobierac questy wybyj stwory zanieś wiadomość lordowi z jakiegoś miasta coś takiego . Na końcu odbijasz stolice i wracasz na posade .

Offline

 

#17 2010-02-03 23:00:19

dawid23z

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 10
Punktów :   

Re: Scenariusz

kr!th napisał:

Ja oglądam Bleacha i zrobiłem nawet w RPG Makerze fabułę do ok. 30 odcinka...a jako uniwersalny pomysł mam: uratowanie księżniczki, zabicie wielkiego demona, uratowanie świata (banał ). Wszystko to osadzone w humorystycznym świecie pełnym niespodzianek.

Uratowanie księżniczki ?xD Czyli robimy Mario RPG ?xDD Lol ludzie wyobraźni w prawie każdej grze chodzi o uratowanie świata =,=

Offline

 

#18 2010-03-20 16:30:09

 kamcio22

Uczeń

19459720
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-03-20
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Re: Scenariusz

Scenariusz jakby opis gry:

Postać główna powinna nazywać się: Gwaran.

Cały opis bohatera zaczynający grę:

Kiedyś dawno dawno temu, kiedy były smoki i wiele innych stworzeń niezgodnych z naturą, był Gwaran, żył sobie w spokojnej wiosce o nazwie: Eledren, było to spokojne miejsce pełne życia i wiele innych, ale niestety wszystko się skończyło, gdyż Gwaran dnia 8-mego, po pobyciu w domu postanowił wyjść na dwór i zaczerpiąc trochę powietrza, wszystko było jakby spokojnie, ale niestety było inaczej, w mieście Eledren zapanował chaos i zniszczenie, przyleciały smoki z wielkich gór gdy w końcu, Gwaran postanowił że ucieknie z miasta, i zaczęła się jego przygoda. (Może być? taki pomysł na grę ;p, mogę coś jeszcze wymyślić o jego przygodzie.)


Pomagam Wyłącznie na forum, macie pytanie? priv albo tam gdzie jest mój temat.

Offline

 

#19 2011-01-24 19:47:48

 mater28

Uczeń

Skąd: Nieważne
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Scenariusz

Niewiem ja zawsze biore z jakiejś średniowiecznej gry typu gothic myślę że pomogłem


Ładnie Pachniesz jak kiełbaska

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szkolarpgmakeraxp.pun.pl