Szkoła RPG makera XP

Chcesz stworzyć własną grę? Teraz masz okazję! www.rpgmaker.pl Z tamtąd ściągniecie RPG makera

#1 2014-11-12 21:24:37

MALWIN

Mistrz

9912212
Skąd: Będzin/Grodziec
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 83
Punktów :   

Ważne ogłoszenie

Witam wszystkich użytkowników!


Piszę do Was w sprawie jednej z najdziwniejszych i najbardziej osobliwych akcji, jaka zdarzyła się, odkąd jestem w internecie. O czym mówię?

Byłem wtedy dzieckiem, a co by nie mówić, mentalność człowieka z podbazy jest jaka jest... I oto razem z kolegą i paroma znajomymi z Ogame postanowiliśmy założyć forum o RPG Makerze XP, którego, co by nie mówić, jako tako wtedy ogarniałem. I kij z tym, że nikt poza mną nie miał o tym pojęcia, a ja sam byłem wtedy na poziomie ogarnięcia typowego gimnazjalisty... Tak, to musiało się udać...


Posiedzieliśmy na forum kilka miesięcy, naspamiliśmy i naśmieciliśmy jak dzikie świnie, a potem stwierdziliśmy, że nic nam z tego nie wyszło i szkoda naszego cennego czasu. A że poza mną nikt tam nic nie robił wartościowego z ekipy, która nawet nie wiedziała, co to jest RPG Maker... super szkoła, nie ma co...

A potem, po kilku latach, gdy zacząłem rozumieć, jak wygląda życie i jak zachowywać się w internecie, przyszedł Rafał i powiedział, że szkolarpgmakeraxp.pun.pl stała się sławna i pełna użytkowników. O cholera, jaki przypał!

Wróciłem tam ze strachem, zobaczyłem, jaki byłem, jak wygląda ten płonący burdel... Ała... Uznałem, że trzeba zrobić z tym porządek, ale co by nie mówić - nie chciało mi się za cholerę, więc po prostu je zostawiłem.

Zostawiam więc je ku przestrodze dla wszystkich młodszych, którzy myślą, że swoimi wspaniałymi portalami zawojują internet. Spójrzcie na to: człowiek zmienia się i zaczyna patrzeć na świat poważniej i z większą nutą realizmu, a potem, co tu dużo mówić, wstydzi się tego, jakim był debilem za dziecka.

Pozostaje mi tylko Was pozdrowić i życzyć, byście nie skończyli tak jak ja i moje wspaniałe forum. Bo wierzcie mi, to boli, jak się na to patrzy po latach.

Niech moc będzie z Wami! (na miłość Boską, jaki ja byłem głupi...)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szkolarpgmakeraxp.pun.pl